Wata cukrowa z THC – niezbędnik w każdym parku rozrywki

Dokładnie tak! Wata cukrowa zawierająca kannabinoidy pochodzące z marihuany, gwarantuje podwyższenie poziomu cukru we krwi, w tym samym czasie, kiedy podnosi stężenie THC w organizmie.

fot. metro.co.uk

Firma B-Edibles w San Diego stworzyła “watę cukrową z marihuaną”, dzięki czemu podczas jej jedzenia można poczuć się tak, jak dziecko w lunaparku… Aby po jakimś czasie poczuć się jak dziecko po przejażdżce najszybszym rollercoasterem.

Wykonana z prawdziwej trzciny cukrowej, organicznych smaków, ekstraktów CO2, bezglutenowa, bez GMO “Candy Floss” ma wszystkie walory, z których ucieszą się nawet osoby dość restrykcyjne upodobania w jedzeniu.

Wata cukrowa z THC staje się coraz bardziej popularna, jednak jak to w przypadku jedzenia z marihuaną, należy uważać z dawką, aby nie przesadzić. Jeden pojemnik zawiera 100 miligramów THC, więc jeśli z przyjemnością zajadasz się taką watą, to musisz pamiętać, że każdy kęs to dodatkowe miligramy THC.

Do wyboru producenci przygotowali kilka smaków, takich jak płatki róży, arbuz, lawenda i jabłko, które są dostępne w pojemnikach o wadze jednej uncji (ok 28g) albo tak, jak każdy wyobraża sobie watę cukrową – na patyku.


Poza cateringiem dla społeczności użytkowników marihuany, właścicielka firmy chciała, aby jej produkt rozpoczął szerszą rozmowę na temat konsumpcji konopi i jej stygmatyzacji, która wciąż istnieje w naszym społeczeństwie.

“Bycie latynoską sprawia, że trudno mi rozpocząć rozmowę o konopiach z bliską rodziną i przyjaciółmi, ponieważ nadal są one postrzegane jako coś złego. Żeby przełamać lody, wiedziałam, że muszę stworzyć coś zupełnie innego niż to, co kojarzy się z konopiami.” – powiedziała Coralles – założycielka firmy.

Obok niezwykle popularnej waty cukrowej, B-Edibles oferuje także cukier z konopi indyjskich i kostki cukru zawierające CBD i THC, które można wrzucić do filiżanki kawy lub wykorzystać do pieczenia ciasta.

Obecnie B-Edibles można kupić tylko w Kalifornii za pośrednictwem lokalnych aptek lub imprez konopnych, ale właścicielka firmy oferuje również organizację imprez, w tym ślubów i domówek, podczas których dostarczy watę cukrową z THC.

Dodaj komentarz