Celnicy odkryli marihuanę wypadającą z przyczepy. Łącznie ponad 60 kg

“Dzisiejsza wskazówka: Jeśli przewozisz 60kg marihuany w przyczepie, zapakuj ją tak, żeby nie wypadła podczas jazdy na międzystanowej trasie, abyśmy nie mogli połączyć tej sprawy z innym przemytem.” – napisała na Twittwrze grupa Nebrasca State Patrol

Żołnieże z Nebraska State Patrol (NSP) odkryli ponad 60 kilogramów ukrytywch w przyczepie po otrzymaniu informacji od świadków, którzy twierdzili, że paczki spadały z przyczepy ciągniętej przez samochód.

Incydent wydarzył się o godzinie 15:00 w piątek w okolicy Odessy. Jeden z obywateli zgłosił NSP, że z przyczepy ciągniętej przez samochód Dodge Dam spadła paczka. Żołnierz zlokalizował samochód, a inny żołnierz odzyskał paczkę.

Po znalezieniu paczki, żołnierz stwierdził, że jest wypełniona marihuaną. Żołnierze przeprowadzili przeszukanie i odkryli drugie dno w podwoziu przyczepy. Wewnątrz ukrytego przedziału znaleziono dziesiątki innych paczek. W sumie żołnierze przechwycili ponad 60 kilogramów wysokiej jakości marihuany. Jej szacowana wartość na ulicy to 366 000 dolarów.

Kierowca Dodge’a Ram’a – 48-letni Charlie Red z Kolorado został aresztowany za posiadanie nieopodatkowanej marihuany z zamiarem dostarczenia . 29-letnia współpasażerka również została aresztowana, a para została przewieziona do więzienia w Buffalo County.

Dodaj komentarz