Wrzucił na Facebooka zdjęcie marihuany z dopiskiem “chodź i weź to”. Został aresztowany

26-letni Andrew Konchinsky opublikował na Facebooku zdjęcie marihuany i próbował ją sprzedać, co doprowadziło do aresztowania jego i czterech innych osób. Policja aresztowała pięć osób za chęć sprzedaży marihuany przez Facebooka.

Prokuratorzy stwierdzili, że sprawa miała swój początek, kiedy policjanci dostali informacje na temat posta na Facebooku, w którym 26-latek ze stanu Indiana próbował sprzedać marihuanę.

Kiedy funkcjonariusze dotarli do domu w Greenwood, nie spodziewali się znalezienia towaru, którego chęć sprzedaży oznajmił Andrew Konchinsky. Wierzyli oni, że nikt nie jest na tyle niepoważny, aby sprzedawać konopie przez internet.

fot. kshb.tv

“Szukaliśmy pana Konchinskyego i jego torby z marihuaną”, powiedział prokurator Johnson County Brad Cooper.

“W tamtym czasie nie mieliśmy żadnych dowodów na potwierdzenie transakcji. Wszystkie akcesoria do palenia i narkotyki znajdujące w domu wskazują jednak, że od dłuższego czasu prowadzono tam handel narkotykami.”

“To byłą głównie marihuana” – powiedział Cooper. “Były też pigułki i strzykawki używane prawdopodobnie do wstrzykiwania heroiny.”

“Jeśli zamierzasz sprzedawać marihuanę w mediach społecznościowych, prawdopodobnie zapukamy do Twoich drzwi, a Twoje mieszkanie zostanie przeszukane.” – dodał Cooper.

Właściciele domu, 61-letnia Paula Gunning i 64-letni David Gunning, którzy wynajmowali dom zatrzymanemu mężczyźnie zostaną oskarżeni o zezwolenie na handel narkotykami w ich domu.

“W tym domu odbyło się wiele transakcji i mam nadzieję, że teraz dom zostanie zamknięty i oznaczony jako dom handlu narkotykami i używania narkotyków.”

Dodaj komentarz