Mistrz UFC Conor McGregor przyłapany w amsterdamskim coffee shopie

Legenda UFC – Conor McGregor pojawił się ostatnio na czołówkach gazet, ze względu na możliwość ponownego pojedynku  z emerytowanym bokserem Floydem Mayweatherem Jr. Ale póki walka nie została jeszcze zatwierdzona, wygląda na to, że Conor dobrze się bawi.

Niedawno mistrz UFC wybrał się na wycieczkę do Holandii, czekając na wiadomość o kolejnej walce z Mayweatherem. McGregor został zauważony w jednym z amsterdamskich coffee shopów, gdzie od razu przykuł uwagę pozostałych klientów.

There’s only one Connor mc gregor

Post udostępniony przez Prix dami Amsterdam Coffeeshop (@prix_dami)

Na zdjęciu zrobionym przez jednego z fanów, które zostało opublikowane na profilu Prix_Dami, McGregor rozmawia z kasjerem sklepu, podczas gdy jeden z pracowników otwiera duże pudełko z marihuaną. Nie jest do końca jasne, czy zakupiona trawkę miał konsumować sam McGregor, ani czy kupił jakikolwiek towar.

Sądząc po spojrzeniu McGregora, prawdopodobnie zrobił jakieś zakupy, zanim opuścił coffee shop w Amsterdamie. W ubiegłym roku rząd Holandii wezwał do zamknięcia wszystkich kawiarni z konopiami indyjskimi, które znajdują się w promieniu 250 metrów od szkoły, jednak nadal są one główną atrakcją turystyczną w Amsterdamie.

Nawet jeśli Conor McGregor zakupił marihuanę, a później ją skonsumował, to nie powinno to być powodem do niepokoju. UFC w ubiegłym roku znacznie zliberalizowało politykę dotyczącą konopi indyjskich, a same konopie mogą być bardzo pomocne dla zawodników walczących w klatce.

W ubiegłym roku inny zawodnik – Nate Diaz waporyzował po walce olejek CBD i wyjaśnił nawet zalety korzystania z CBD:

“To CBD. Pomaga w procesie gojenia, stanów zapalnych i tym podobnych. Więc używasz tego przed i po walce i treningach. To sprawia, że żyje się lepiej. Olej CBD, jeśli wiesz co to jest.”

Dodaj komentarz