Policja oferuje nagrodę za posiadanie największej ilości marihuany

Policja dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że 4/20 w społeczności konopi jest dniem świętym. Z tego powodu policja na całym świecie starała się zniechęcić konsumentów marihuany do świętowania tego dnia. Najbardziej zabawnie zrobił do Departamet Policji w Północnej Dakocie, który opublikował całkiem ciekawy status na Twitterze. Policja oferowała nagrodę za posiadanie największej ilości marihuany.

W Północnej Dakocie medyczna marihuana jest legalna, jednak jej używanie do celów rekreacyjnych jest nielegalne, a samo prawo dotyczące konopi jest jednym z najsurowszych w całych Stanach Zjednoczonych. Na przykład posiadanie jednego jointa podlega karze pozbawienia wolności do jednego roku i grzywnie w wysokości do 2 000 dolarów.

Policja sprawdzi czystość Twojej metamfetaminy

Chociaż członkowie Departamentu Policji w Fargo mogą twierdzić, że są sprytni, to konsumenci konopi nie dają się już nabierać na tego typu żarty. Policjanci od dawna umieszczają zabawne tweety dotyczące marihuany i narkotyków. W ubiegłym roku nawet Polska Policja umieściła wpis na Facebooku, w którym namawiała do przyjścia na dowolny komisariat w celu sprawdzenia czystości metamfetaminy.

Ostrzeżenia przed 4/20

17 kwietnia 2018 r. policja w Lawrence umieściła tweeta, w którym ostrzegła konsumentów konopi przed jazdą pod wpływem marihuany 20 kwietnia. Tego dnia miały odbywać się wzmożone kontrole drogowe, podczas których kierowcy mieli być poddawani testom na obecność THC w organizmie.

Dodaj komentarz