Odmiany marihuany dające największe plony – 5 odmian na outdoor

Jedną rzeczą, która łączy wszystkich hodowców marihuany są największe możliwe plony. Są one wynikiem wielu czynników, takich jak otoczenie z dużą ilością światła, odpowiednie nawozy, gleba itp. Ale kluczową rolę odgrywa tu genetyka. Jeśli interesują Cię największe plony z jednej rośliny, to ta lista powinna Cię zainteresować.

Poniżej przedstawiamy listę 5 odmian marihuany, które uprawiane w warunkach outdoor dadzą największe plony.

Big Bud XXL

Nazwa mówi sama za siebie; ten szczep wytwarza oszałamiające plony. To skrzyżowanie solidnej odmiany Afghanica i Skunk. Olbrzymie, pachnące i błyszczące szczyty mogą urosnąć tak duże, że gałęzie pod koniec kwitnienia będą się wyginały i będą one potrzebowały solidnego wsparcia, a cały kilogramowy plon mógł się utrzymać na roślinie.

Critical+ 2.0

Może osiągnąć wysokość do 3 metrów, jeśli ma wystarczająco dużo miejsca. Wydziela bardzo intensywny aromat podczas okresu kwitnienia. Imponuje wydajnością w zakresie 900-1200 gramów na roślinę. Dym ma przyjemny, owocowy, typowo skunkowy smak.

3 nasiona Critical+ 2.0 w cenie 82,6zł

Big Bang

Wysoce wydajna krzyżówka odmian Skunk, Northern Light i El Niño. jest to szeroka, bardzo krzaczasta roślina o bardzo silnym zapachu. Rozwija bardzo gęste topy w kształcie świecy. Osiąga pełną dojrzałość pod koniec września, a roślina uprawiana w odpowiednich warunkach daje do 1 kg plonów, jednak odmiany automatyczne dadzą dużo mniejsze plony. Oprócz sporych zbiorów, konsumentów zachęci również stężenie THC na poziomie 18-20%.

3 nasiona Big Bang w cenie 55,30zł

Easy Sativa

Easy Sativa to kultowa odmiana od Female Seeds. Każdego roku jest to jeden z bestsellerów w kategorii outdoor. Nic dziwnego, bo jak sama nazwa wskazuje jest to łatwa w uprawie sativa, która z jednej rośliny potrafi dać nawet 700g plonów. Producent twierdzi, że jest to odmiana wyjątkowo łatwa w uprawie i jest polecana dla początkujących growerów.

4 nasiona Easy Sativa w cenie 60,20zł

Green Crack

Green Crack powstał w 1989r. ze skrzyżowania odmian Skunk #1, Super Sativa oraz Afghani, dzięki czemu stworzono roślinę o strukturze choinki. Na zewnątrz, gdzie rośliny mogą rosnąć w korzystnych warunkach, niektórzy hodowcy otrzymują 1-3 kilogramy suszu z jednej rośliny. Zbiorów należy oczekiwać pod koniec września/na początku października. Odmiany automatyczne dadzą jednak dużo mniejsze plony.

3 nasiona Green Crack w cenie 70,70zł

Wszystkie nasiona odmian marihuany dających największe plony znajdziesz w sklepie Ganja Farmer, w którym wszystkie nasiona zostały przecenione o 30%!

Dodaj komentarz