5 odmian marihuany używanych w walce ze stresem

Bez odpowiedniej wiedzy na temat danej odmiany marihuany, trudno dopasować pożądany efekt konopi indyjskich do konkretnego szczepu, szczególnie jeśli chodzi o walkę ze stresem. Podczas gdy większość użytkowników marihuany twierdzi, że marihuana uspokaja, to ​​każda odmiana daje nieco inne efekty. Jedyny pewny sposób, by odkryć, jaki szczep doprowadza cię do stanu spokoju, polega na próbowaniu różnych szczepów i sprawdzeniu, co działa najlepiej.

Czytając wiele opinii w internecie, można jednak stwierdzić, że 5 poniższych odmian jest bardzo skutecznych w leczeniu stresu.

Super Silver Haze CBD

SSH to mieszanka Northern Lights, Haze i Skunk, która wygrała Cannabis Cup w 1997, ’98 i ’99. Równomierne proporcje THC:CBD zapewną ci długotrwały relaks, ale bez pozbawiania energii. Super Silver Haze to odmiana znana ze swoich energetycznych i podnoszących na duchu efektów, zapewniająca doskonałe odprężenie i sprawiająca, że po dniu pełnym stresu będziesz mógł się zrelaksować.

Kup 3 nasiona za 105zł

AK47

Radzenie sobie ze stresem może być proste – twierdzą miłośnicy tej popularnej odmiany. AK-47 jest hybrydowym szczepem znanym ze swojej zdolności do minimalizowania stresu i wywoływania uczucia błogości, jednocześnie dając energię, która pozwoli na dalsze działanie. Odmiana AK-47 pozwoli skoncentrować się na czymś innym niż stres, takim jak puzzle, książki lub muzyka.

Kup 3 nasiona za 34,3zł

Green Crack

Chociaż wiele osób twierdzi, że nazwa tej odmiany pozostawia wiele do życzenia, to ten szczep znany jest z właściwości energetyzujących i uspokajających. Wielu pacjentów używa Green Crack ze względu na euforyczne i podnoszące na duchu efekty i często stosuje się je w leczeniu stresu, depresji i zmęczenia. Green Crack to szczep sativa, który zapewnia spokój i jasność umysłu, jednocześnie pozwalając kontynuować dzień bez odczuwania senności.

Kup 3 nasiona za 70,7zł

Blue Dream

Całkowitym przeciwieństwem Green Crack jest Blue Dream, hybryda dominująca geny sativa. Ten szczep zapewnia zarówno łagodny haj, jak i relaksację całego ciała. Niektórzy porównują uczucie, jakie daje masaż całego ciała; twoje ciało czuje się tak, jakby się topiło, a umysł wprowadzany jest w stan spokoju. Ponieważ odmiana ta ma stosunkowo wysokie stężenie THC, to ten szczep może nie być najlepszy dla początkujących użytkowników, gdyż wysokie stężenia THC mogą czasami wywoływać lęk i paranoję.

Kup 3 nasiona za 79,1zł

White Widow

Podobnie jak Super Silver Haze czy AK47, White Widow to szczep często używany w walce ze stresem. Podobnie jak cztery wyżej wymienione, White Widow daje uczucie euforii i relaksu. Nic dziwnego, że jest to jedna z ulubionych odmian miłośników konopi, ponieważ zapewnia ona efekty tradycyjne dla marihuany – euforię i spokój.

Warto zauważyć, że chociaż wszystkie te szczepy powodują uczucie spokoju, to efekty te będą słabsze, kiedy będą stosowane w nadmiarze. Dlatego nadal zaleca się używanie marihuany z umiarem, jeśli starasz się łagodzić stres przez cały dzień.

Kup 3 nasiona za 34,3zł

 

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Ganja Farmer, w którym wszystkie nasiona zostały przecenione o 30%!

 

Dodaj komentarz