Ta firma przyjdzie do twojego domu i wyczyści ci brudne bongo

Właściciele bonga wiedzą, że od czasu do czasu przyda się solidne czyszczenie, aby pozbyć się osadu, smoły i wosku. Wiele osób jest zdolnych do wyrzucenia szklanego bonga, tylko dlatego, że nie da się go już wyczyścić.

Jake Westling miał wielu podobnych przyjaciół w Minnesocie, którym za kilka dolarów zaczął czyścić brudne bonga w swoim zlewie. Używając 10-cio litrowego zbiornika, czyścił każdy kawałek szkła, aż do pełnego połysku. Teraz, mając 200-litrowy zbiornik, chce czyścić bonga hurtowo.

Pipe Dream to usługa polegająca na czyszczeniu bonga, a pomysłodawca tego rozwiązania twierdzi, że po czyszczeniu bongo będzie wyglądało lepiej, niż zaraz po zakupie.

Pomysł na mobilne mycie bonga przyszedł w 2014 roku, kiedy Jake Westling odwiedził targi marihuany w Las Vegas. Od października ubiegłego roku mobilny van jeździ dziś po ulicach Kolorado i oferuje usługi tym, którzy pilnie potrzebują wyczyścić swoje bongo.

Westling twierdzi, że najtrudniejsze w czyszczeniu są wielokomorowe bonga, które posiadają zaawansowane systemy filtracji.

Metoda czyszczenia bong

fot. Westword

Proces czyszczenia bonga, rozpoczyna się od wybrania dużych kawałków smoły, które mogą blokować przepływ powietrza, a następnie na zanurzeniu ich w zbiorniku do czyszczenia.

W zbiorniku mieszczącym do 80 bong, stosuje się środek czyszczący na bazie cytrusów, wysoką temperaturę i dwa tysiące watów ultradźwięków do usuwania zanieczyszczeń. Następnie umieszcza fajki w specjalnie przystosowanej zmywarce przemysłowej wyposażonej w linie do nawadniania, aby oczyścić każdy perkolator i szczelinę, do których nie możemy dotrzeć domowymi sposobami.

Oczyszczamy lufki, bonga, cybuchy, fajki wodne i wszystkie akcesoria. Robimy to bez użycia narzędzi, szczotek czy szkodliwych chemikaliów.

Ten unikalny proces został zaprojektowany, aby być bezdotykowym, przy użyciu idealnej kombinacji silnych ultradźwięków, gorącej wody i niewielkiej ilości specjalnego środka czyszczącego na bazie roślin, który filtrujemy przez długi czas.

Ceny mycia bonga

Westling twierdzi, że wycena zależy od rozmiaru bonga, a czyszczenie każdej fajki, która ma mniej niż 20 cm kosztuje 8,99 $. Ceny wzrastają o 3-5 dolarów za każde kolejne 10-15cm.

“Niektórzy śmieją się z nas. Mówią, kto potrzebuje czyszczenia bonga? Przecież wystarczy użyć alkoholu i soli. Ci sami ludzie wracają do naszej furgonetki ze swoim bongiem, którego nie mogą oczyścić. “

Pipe Dreams planuje uruchomienie mobilnej usługi mycia, która odbiera bonga jeżdżąc po mieście, oczyszcza je i zwraca prosto do domu za dodatkową opłatą. Westling ma także nadzieję, że będzie współpracować z przychodniami i centrami handlowymi, które będą punktem zbierania brudnych fajek wodnych.

Dodaj komentarz