Młodzieniec zaczął uciekać z podejrzaną rośliną podczas reportażu na żywo o plantacji marihuany

Zabawny moment, w którym reporter został zaskoczony w wejściu na żywo, kiedy młodzieniec niosący liściastą roślinę zaczął uciekać, podczas gdy reporter telewizyjny relacjonował odkrycie plantacji marihuany.

Yvette i Neil Hartley, o których mówił reporter, uniknęli więzienia, mimo że policja znalazła 88 roślin konopi rosnących w ich chacie krytej strzechą, w we wsi Hoath w Kent.

Reporter Cameron Tucker omawiał sprawę na żywo w KMTV, lokalnym kanale informacyjnym, kiedy przerwał mu młody mężczyzna, który zaczął sprintem biec z rośliną doniczkową w ręce, kiedy tylko zauważył kamerę.

Podczas transmisji na żywo Cameron Tucker powiedział, że “w sierpniu zeszłego roku okazało się, że Neil i Yvette Hartley uprawiali około 90 roślin konopi indyjskich.”

“Niewielu sąsiadów wiedziało, że w tym spokojnym, uroczym zakątku hrabstwa Kent, domek tuż nad moim ramieniem był plantacją marihuany.”

Podczas gdy niektórzy wierzyli, że materiał filmowy z udziałem młodego człowieka musiał zostać zaplanowany, a sama ucieczka z rośliną miała być żartem, to Caneron Tucker podkreślił, że roślina, którą młody mężczyzna niósł w ręce przypominała konopie.

Policja w Kent jest świadoma tego zabawnego materiału, ale nie dowodów, czy mężczyzna rzeczywiście niósł krzaczka marihuany.

Sprawcy całego zamieszania

Oskarżona Yvette Hartley, pracownik organizacji charytatywnej i likwidatorka szkód, przyznała, że uprawiała marihuanę, ale twierdziła, że było to na własny użytek. Pani Hartley stwierdziła, że ich zapas marihuany zostanie wykorzystany do produkcji oleju z konopi niezbędnego w leczeniu raka.

42-letni Neil i 48-letnia Yvette przyznali się do uprawiania marihuany, ale sędzia wymierzył im karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, a dodatkowo mają do odpracowania 150 godzin prac społecznych.

Sprawa ich uprawy konopi zyskała sławę za sprawą młodego mężczyzny, który podczas reportażu na żywo zaczął uciekać, kiedy zauważył reportera i kamerę.

 

Dodaj komentarz