Ubrania, z których można palić marihuanę

Legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych sprawiła, że przedsiębiorcy chcą wypełnić lukę w tej branży i wspinają się na wyżyny kreatywności, aby sprostać wymaganiom palaczy. Dwie firmy postanowiły połączyć codzienną modę z paleniem incognito.

VapRwear

vaprwear

vaprwear – bluzy, z której można palić marihuanę

VapRwear łączy modę z funkcjonalnością. Sznurek znajdujący się w kapturze służy z jednej strony za cybuch (można pod niego podpiąć vaporizer przenośny), a z drugiej strony za ustnik. Aktualnie oferowane są bluzy dla kobiet i mężczyzn w cenie 99$, a w zestawie znajdziemy dwie baterie i port ładowania USB. Linia ubrań jest kompatybilna i umożliwia palenie zarówno suszu jak i olejów i wosków.

 

Hood Horkerz

hood hokerz

Wiele patentów tego dystrybutora odzieży nadal czeka na akceptację, jednak to nie spowalnia sprzedaży wielu bluz Hood Hokerz ze sznurkiem pozwalającym na wciągnięcie chmurki w zaledwie kilka sekund. W przeciwieństwie do konkurencji, Hood Hokerz wykorzystuje szklany cybuch na jednym końcu i ustnik na drugim końcu. Bluzę można nabyć w wielu wersjach kolorystycznych za około 125 dolarów. Hood Hokerz jest również znane ze stworzenia pierwszego garnituru, który opiera się na tej samej zasadzie co bluzy.

Zabawny fakt

VapRwear i Hood Hokerz aktualnie toczą pomiędzy sobą spory. Hood Hokerz oskarżył VapRwear o kradzież projektu, i choć jedni wykorzystują szkło a drudzy vaporizer przenośny, , to wojny w wywiadach i mediach społecznościowych toczą się w najlepsze. Może to taki chwyt marketingowy?

Wyobrażasz to sobie?

Wyobrażasz sobie sytuację, kiedy idziesz przez miasto w takiej bluzie i dyskretnie waporyzujesz sobie ziółko?  Zostaw odpowiedź w komentarzu

Dodaj komentarz