Pierwszy podziemny targ hodowców marihuany w Las Vegas

To nie jest zwykły targ rolników uprawiających marihuanę. Po pierwsze, wchodzisz do niego przez betonowy tunel z niskim sufitem, zaprojektowany jako symulacja podziemnych tuneli, przez które przemytnicy transportują marihuanę z północnego Meksyku do południowej Kalifornii.

Oto Acres Cannabis, czyli apteka o powierzchni 300 metrów kwadratowych, która znajduje się w Las Vegas, gdzie niedawno zalegalizowano marihuanę do celów rekreacyjnych. Uważa się, że rynek jest pierwszy legalny targ gandzi do celów rekreacyjnych.

Premiera targu odbyła się dwudziestego kwietnia (420), a odwiedzający mogli zakupić trawkę, posłuchać muzyki na żywo, zapytać o techniki uprawy danej odmiany marihuany.

Współzałożyciel i dyrektor generalny Acres John Mueller ma nadzieję, że targ pomoże klientom zorientować się, jakie rodzaje marihuany im się podoba – indica – sativa – hybrydy.

“Legalna marihuana jest tak nowa, że ludzie jeszcze nie mają ulubionej marki. Zwykle przychodzą do przychodni i proszą sprzedawcę, aby zasugerował im, co powinni zakupić. To tak, jak klient wchodzi do nowej restauracji i pyta kelnera, co powinien wypić lub zjeść.” – mówi John Mueller.

W dniu premiery gama produktów była całkiem okazała. Klienci mogli zakupić marihuanę, ekstrakty, oleje, produkty spożywcze i akcesoria do palenia.

Dodaj komentarz