Nadchodzi “How High 2”! Kolejna część kultowego filmu Super Zioło

Już wkrótce premiera filmu How High 2! Po kilkunastu latach przerwy ruszyły zdjęcia do kolejnej części kultowego filmu How High (Super Zioło), którego głównymi aktorami są Method Man i Redman. Za drugą część HowHigh 2 odpowiedzialne będą MTV i Universal 1440 Entertainment.

Co nowego w How High 2?

Jak ujawnił Deadline, kontynuacja Super Zioło zostanie napisana przez twórców Family Guy, Artie Johanna i Shawna Riesa. How High 2 będzie opowiadał o dwóch młodych miłośnikach marihuany, którzy “wyruszają w podróż przez Atlantę, aby znaleźć zaginione zioło i odkryć ogromny spisek rządowy”.

Zdjęcia do How High 2 mają się rozpocząć w Atlancie latem tego roku, chociaż nie wiemy jeszcze, czy w rolach głównych wystąpią Method Man i Redman. Pewnie większość miłośników pierwszej części filmu nie wyobraża sobie nikogo innego na miejscu Jamala (Redman) i Silasa (Method Man).

How High 2 opóźniony

Ruszą zdjęcia do How High 2!Redman od dawna informuje o tym, że How High 2 będzie już wkrótce. W 2014 roku ogłosił, że chociaż nie posiada praw do filmu, to od lat pisze własny scenariusz do nowej części filmu Super Zioła.

“Mam nadzieję, że How High 2 będziemy mogli zrobić pod Universalem, a jeśli nie, zrobimy własny film pod naszym własnym gównem i będzie on silnie związany z marihuaną. ”

 

Dodaj komentarz