Kraków: Na parkingu supermarketu pakowali pudło z marihuaną do samochodu

Na parkingu jednego z supermarketów pod Krakowem dwóch mężczyzn pakowało kartonowe paczki do jednego z samochodów. Mężczyźni znani byli policji z handlu narkotykami. Policjanci postanowili obserwować podejrzanych, a ich akcja zakończyła się sukcesem.

Na parkingu pod jednym z supermarketów policjanci zauważyli, że 31-latek z powiatu olkuskiego otrzymał od 44-letniego mieszkańca gminy Zielonki kartonowe pudło, które schował do bagażnika i odjechał.

Policjanci śledzili samochód aż do momentu, kiedy 31-latek wjechał na swoje osiedle i wniósł pudło do garażu. Wtedy policjanci wkroczyli do akcji i zatrzymali podejrzanego. Okazało się, że w pudełku, które dostał od 44-latka znajduje się kilkanaście worków foliowych wypełnionych marihuaną.

fot. Policja.pl

To był dopiero początek problemów. W kanale samochodowym policjanci zabezpieczyli kolejne porcje marihuany. W sumie zabezpieczyli ponad 7 kilogramów suszu konopi indyjskich, a w podłokietniku samochodu znaleźli ponad 4,5g amfetaminy.fot. Policja.pl

Mężczyźni usłyszeli zarzut handlu znaczną ilością środków odurzających. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec nich trzymiesięczną sankcję. Mężczyznom grozi nawet 12lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz