5 najpopularniejszych nasion marihuany 2018r.

Jakie odmiany marihuany były w tym sezonie najpopularniejsze? Tego dowiedzieliśmy się ze sklepu GanjaFarmer, który oferuje sprawdzone i pewne nasiona marihuany. W 2018r. jak zwykle królowały automatyczne odmiany, które dzięki swoim genom zapewniają szybki wzrost, niewielką wysokość oraz dobrej jakości plony. Oto 5 najbardziej popularnych nasion 2018 roku:

Auto AK 47 2.0

Auto AK 2.0 to ulepszona wersja jednej z najbardziej popularnych odmian AK 47. Jest to krzyżówka odmiany Critical + i Critical + Autoflowering, która dzięki stabilnym genom zapewnia doskonały smak i jakość. Daje bardzo duże plony – w rękach doświadczonych growerów nawet 250g z jednej rośliny.

3 nasiona Auto AK47 2.0 w cenie 41,3zł

Auto Cheese X-treme

Auto Cheese X-treme to jedna z najpopularniejszych odmian dostępnych w sklepie Ganja Farmer. Jest to łatwa w uprawie hybryda, której roślina wytwarza duże, gęste i żywiczne topy. Auto Cheese X-treme to idealna odmiana dla początkujących hodowców, którzy chcą odmiany o wysokim stężeniu THC i wysokiego plonu.

3 nasiona Auto Cheese X-treme w cenie 48,3zł

Auto Jack Herer X-treme

Nic dziwnego, że Auto Jack Herer X-treme jest popularną odmianą. Daje wysokie plony, jest łatwą w uprawie i szybką odmianą. Roślina wytwarza duże, oblane żywicą topy, których stężenie THC nie rzadko wykracza powyżej 20%. Krótki czas kwitnienia sprawia, że wielu hodowców decyduje się właśnie na Auto Jack’a X-treme.

3 nasiona Auto Jack Herer X-treme w cenie 48,3zł

Auto White Widow X-treme

White Widow to jedna z najpopularniejszych odmian marihuany. Ta wersja to odmiana autoflowering, która bardzo szybko kwitnie i daje bardzo wysokie plony. Roślina Auto White Widow X-treme wyglądem przypomina choinkę, ma bardzo wysokie stężenie THC, a od ziarna do plonu mija zaledwie 85 dni. Ten szczep daje nawet 450g z metra kwadratowego.

3 nasiona Auto White Widow X-treme w cenie 48,3zł

Auto Mazar

Kolekcjonerzy, którzy szukają wydajnych i łatwych w uprawie odmian indica często wybierają odmianę Auto Mazar. To jeden z najbardziej popularnych automatów w sklepie Ganja Farmer. Początkujący zazwyczaj otrzymują ponad 50g dobrej jakości plonów z jednej rośliny, a doświadczeni potrafią zebrać 100-200g.

3 nasiona Auto Mazar w cenie 85,4zł

Dodaj komentarz