Stoned Alone – nowa wersja Kevina samego w domu, w wersji dla palących marihuanę

Bez wątpienia Kevin Sam w Domu jest już kultową komedią. Jest to również jeden z najlepszych filmów o tematyce świątecznej. Ale bez względu na to, jak dobrą opinią cieszy się Kevin sam w domu, wciąż brakuje mu jednej rzeczy, która utrwaliłaby jego status klasyka: ogromne ilości zioła.

W tym tygodniu Ryan Reynolds, twórca filmu  Deadpool ogłosił, że wyprodukuje nową wersję Kevina w wersji dla miłośników marihuany. Stoned Alone, bo tak będzie nazywała się komedia, będzie nawiązywała do poprzedniego klasyka.

Stoned Alone – nowy klasyk?

Stoned Alone będzie historią dwudziestokilkuletniego nieudacznika, który jest miłośnikiem uprawy marihuany i jej palenia. Miał on spędzić Boże Narodzenia na świątecznej wycieczce na narty, jednak zaspał na swój samolot. Nie mając nic ciekawszego do roboty, postanawia on przepalić całe święta.

Ale kiedy spala on zbyt duże ilości zioła, włącza się paranoja i słyszy, że ktoś włamuje się do jego domu. Okazuje się, że złodzieje rzeczywiście próbują się włamać. W pełni zjarany i napędzany paranoją, próbuje pokrzyżować plany złodziei i obronić swój dom.

Jednym z producentów filmu będzie Ryan Reynolds, więc patrząc przez pryzmat filmu DeadPool, możemy spodziewać się ciekawej komedii. Mamy nadzieję, że uda im się stworzyć zabawną komedię, w której nie zobaczymy kiczu.

Dodaj komentarz