TOP 3 – najlepsze waporyzatory 2018!

Waporyzacja staje się coraz bardziej popularna, dlatego rośnie ilość waporyzatorów dostępnych na polskim rynku. Specjalnie dla Was wybraliśmy najnowsze urządzenia, które naszym zdaniem są najlepsze – prezentujemy Wam TOP3 najlepszych vaporizerów 2018 roku! Czym odróżniają się od reszty? Przeczytajcie!

XVape Fog Vaporizer – wysoka klasa na każdą kieszeń!

XVape Fog Vaporizer jest urządzeniem ogrzewającym susz hybrydowo z przewagą konwekcji. Dzięki połączeniu konwekcji, czyli ogrzewania suszu strumieniem gorącego powietrza, oraz kondukcji, czyli ogrzewaniu poprzez ścianki komory, jakość oraz smak pary jest lepsza niż w przypadku urządzeń w 100% kondukcyjnych.

„Warto dodać, że waporyzatory kondukcyjne przeważają w tej półce cenowej, ponieważ ogrzewanie konwekcyjne jest nieco bardziej skomplikowane do wykonania. Mimo tego, że XVape Fog jest dostępny w stosunkowo niskiej cenie to jakość wykonania jest naprawdę wysoka. Materiały użyte do produkcji tego urządzenia są stosowane w waporyzatorach klasy premium. Ustnik wykonany z ceramiki Zirconia oraz metalowa, wytrzymała obudowa to zdecydowanie mocne strony XVape Fog’a.” – wyjaśnia ekspert z zakresu waporyzacji, Ryszard Fazowski z firmy VapeFully.

Biorąc pod uwagę jakość wykonania oraz wygląd to urządzenie może śmiało konkurować z urządzeniami z najwyższej półki.

Niewielkie rozmiary XVape Fog’a sprawiają, że jest on niesamowicie dyskretny. Ponadto, ten vaporizer przenośny zapewnia niezwykłą oszczędność suszu. Komora mieści ok. 0,15g materiału roślinnego. Dzięki temu możliwe są długie i komfortowe sesje, składające się z wielu smacznych zaciągnięć.

Dodatkowo, nagrzewanie trwa jedynie ok. 20 sekund, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Efektywna waporyzacja najpopularniejszych ziół jest możliwa dzięki 5 ustawieniom temperatury w przedziale 180-220 stopni. Warto również wspomnieć o wymiennej baterii typu 18650 – to rozwiązanie cenione przez użytkowników waporyzatorów.

Dokupienie dodatkowej baterii nie wiąże się z dużym kosztem, a w razie potrzeby można łatwo wymienić pustą baterię na naładowaną. Ponadto, możemy być pewni, że podczas długotrwałego użytkowania, gdy bateria po prostu się zużyje, nie będziemy musieli wyrzucić urządzenia – wystarczy jedynie wymienić baterię.

XVape Fog należy do czołówki najlepszych waporyzatorów budżetowych. Przystępna cena oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że ten   to doskonały wybór.

Boundless Tera Vaporizer – konwekcyjny przełom!

Boundless Tera Vaporizer był długo wyczekiwany przez miłośników waporyzacji. Dzięki całkowicie konwekcyjnemu systemowi grzewczemu susz jest ogrzewany tylko podczas wykonywania wdechu. To sprawia, że inhalacje można przerwać w każdym momencie, bez obawy o jakiekolwiek straty.

Komora  jest całkiem spora, ponieważ mieści aż 0,3-0,4g suszu. Istotnym aspektem jest jednak fakt, że nie ma potrzeby aby w całości ją wypełniać – urządzenie działa poprawnie nawet z niewielką ilością suszu. Szeroki zakres temperatur (40-220 stopni) oraz możliwość jej regulacji z dokładnością do jednego stopnia umożliwia waporyzację niemal każdego rodzaju zioła przeznaczonego do inhalacji. Dodatkowo, urządzenie umożliwia waporyzację koncentratów, czyli dabbing.

„Specjalny tryb ogrzewa powietrze aż do temperatury 260°C, dzięki czemu waporyzacja koncentratów jest niezwykle efektywna. Ten rodzaj inhalacji staje się coraz bardziej popularny w Polsce, a koncentraty są coraz łatwiej dostępne. Warto zwrócić uwagę na taką funkcję podczas kupna nowoczesnego urządzenia.” – wyjaśnia ekspert z VapeFully.com/pl.

Dwie baterie 18650, którymi zasilany jest Boundless Tera, są łatwe do wymiany, zatem niespodziewany koniec zasilania z pewnością nas nie zaskoczy. Dodatkowo, większa moc zapewniona przez dwie baterie umożliwia dłuższe inhalacje na jednym naładowaniu, co jest istotne w przypadku konwekcyjnego ogrzewania suszu, które z natury wymaga większego poboru mocy.

Co ciekawe, producent dwukrotnie wycofał Boundless Tera ze sprzedaży, w celu poprawienia wszystkich mankamentów. Dzięki takiemu podejściu trzecia wersja jest wolna od wszystkich wcześniejszych błędów oraz bezpieczna dla użytkownika. W przypadku zakupu tego modelu trzeba jednak zachować szczególną ostrożność – niektóre sklepy sprzedają starsze wersje tego modelu. Sprawdzonym miejscem do zakupu jakiegokolwiek vaporizera jest sklep z waporyzatorami VapeFully. W przypadku tego sklepu możemy mieć pewność, że zakupiony waporyzator to najnowsza wersja i działa on bez zarzutu.

Komfortowa regulacja temperatury, wysoka wydajność oraz podwójna bateria przemawiają za wyborem tego urządzenia. Efekty inhalacji za pomocą Boundless Tera zaskoczą nawet wieloletnich użytkowników waporyzatorów!

VapeXhale Cloud EVO Vaporizer – stacjonarna bestia!

VapeXhale Cloud EVO Vaporizer to bezdyskusyjny lider w przypadku modeli stacjonarnych. Szklana ścieżka pary gwarantuje jej niezwykłą jakość i czysty smak. Konwekcyjne ogrzewanie sprawia, że VapeXhale Cloud EVO jest niezwykle wydajny, a przy tym oszczędny, dzięki czemu możemy być pewni, że jego zakup szybko się zwróci.

Para wyprodukowana przez ten vaporizer stacjonarny jest zdecydowanie najmocniejsza spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku. Na komfort użytkowania wpływa również zastosowanie tzw. EZ Load Bowls – kapsułek, które są przeznaczone do waporyzacji suszu. Kapsułki wypełniamy suszem i umieszczamy w szklanym przewodzie nad grzałką, następnie możemy przystąpić do iahalacji.

Stosowanie kapsułek ma dwie podstawowe zalety – drobinki suszu nie przedostają się do wnętrza urządzenia, a podczas inhalacji grupowych nie musimy czekać na ostygnięcie urządzenia przed rozpoczęciem kolejnej waporyzacji – wystarczy wymienić kapsułkę.

VapeXhale Cloud EVO nie jest jedynie urządzeniem przeznaczonym do inhalacji towarzyskich. Świetnie sprawdzi się także podczas inhalacji jednoosobowych – wystarczy jedynie 0,1g suszu, aby możliwe było wdychanie pełnowartościowej pary. Jest to możliwe dzięki niezwykle efektywnej ekstrakcji substancji czynnych z ziół. Ponadto, urządzenie świetnie sprawdza się w przypadku waporyzacji koncentratów – maksymalna temperatura waporyzacji wynosi 260 stopni Celsjusza.

Z wyglądu VapeXhale Cloud EVO wygląda całkiem niepozornie. Nie dajmy się zmylić! Ten waporyzator to prawdziwa bestia! Ponadto, dzięki niemu doświadczymy smaku i jakości pary, których nie zapewni nam żaden inny wyprodukowany dotychczas waporyzator. VapeXhale Cloud EVO jest waporyzatorem, który z pewnością przejdzie do historii!

Konwekcja i koncentraty – przyszłość waporyzacji!

Nieustanny rozwój waporyzacji sprawia, że na rynek trafiają coraz lepsze waporyzatory. Wśród sprzętów uznawanych obecnie za najlepsze przeważają te, które umożliwiają waporyzację koncentratów oraz oferują konwekcyjne ogrzewanie suszu – w naszej opinii to właśnie cechy nowoczesnych waporyzatorów.

Waporyzatory oraz koncentraty CBD sklep VapeFully oferuje w wielu typach i rodzajach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Co najważniejsze – są to jedynie wysokiej jakości produkty o pewnym i sprawdzonym pochodzeniu. Specjaliści zatrudnieni w tym sklepie darmowo i profesjonalnie odpowiedzą na Wasze pytania i chętnie podzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

 

Dodaj komentarz