Dan Bilzerian oferuje milion dolarów rocznie dla promotorów jego marki marihuany

Dan Bilzerian postanowił zainwestować trochę pieniędzy w rozwój swojej marki Cannabis Ignite. Przeznaczył milion dolarów dla osób, która będą promować jego markę.

Dobrym kandydatem może być playboy i pokerzysta otaczający się kobietami, popularny na Instagramie, który będzie promował bilzeriański styl życia. Kandydaci powinni zgłaszać swoje oferty bezpośrednio na stronie internetowej Ignite. Pierwsze oferty już się pojawiają.

Ignite Cannabis Co. to dzieło Dana Bilzeriana i Matta Morgana. To firma z siedzibą w Kanadzie produkująca konopie indyjskie, która chce stać się marką o światowej sławie.

More pot, less pills

Post udostępniony przez Dan Bilzerian (@danbilzerian)


Na stronie internetowej Bilzerian pisze, że projekt Ignite “nie szczędzi wydatków, nie idzie na łatwiznę i robi to, co ma być zrobione”, aby stać się liderem. Sądząc po skrajnym podejściu Bilzeriana do niemal wszystkiego, łatwo uwierzyć w te słowa.

Dan Bilzerian oferuje 100,000$ rocznie dla 10 finalistów

fot. Instagram

Z początkowej rundy zgłoszeń Bilzerian wybierze kilku półfinalistów. Będą uczestniczyć w przesłuchaniu na żywo, w Las Vegas lub Los Angeles. Stamtąd grupa finalistów pojedzie do finałowej rundy w LA.

Bilzerian twierdzi, że planuje wybrać 10 zwycięzców na stanowisko rzecznika we wrześniu. Każdy zwycięzca otrzyma roczną umowę o wartości 100 000 USD na promowanie firmy Ignite w aptekach, na konferencjach i innych miejscach związanych z konopiami indyjskimi.

Happy birthday @sofia_bevarly

Post udostępniony przez Dan Bilzerian (@danbilzerian)

W 2017 roku, Bilzerian i jego partnerzy przekształcili zasadniczo nieistniejącą spółkę w firmę inwestycyjną zajmującą się konopiami indyjskimi o nazwie Green Axis Capital.

W 2015 r. dochodzenie w sprawie rodziny Bilzerian wykazało, że Dan zaczął karierę dzięki pieniądzom swojego ojca, oszusta i przestępcy, który kiedyś był winien rządowi USA dziesiątki milionów dolarów. Oczywiście, Dan Bilzerian również wygrał dużo pieniędzy grając w pokera i jak sam twierdzi, rocznie wygrywa około 50 milionów dolarów grając właśnie w pokera.


Chcesz zostać ambasadorem marki Ignite Cannabis? Zgłoś się tutaj

Dodaj komentarz