B-Real z grupy Cypress Hill otworzył sklep z marihuaną

Lista celebrytów ubiegających się o udział w “zielonej gorączce złota” wciąż rośnie, szczególnie w branży Hip Hop. W piątek B-Real z Cypress Hill – jednej z najbardziej znanych i zielonych zespołów hip-hopowych oficjalnie przełożył swoją pasję na biznes, otwierając nowy sklep z marihuaną z siedzibą w Los Angeles.

Sklep B-Real’a nazywa się Dr. Greenthumb, co w wolnym tłumaczeniu oznacza osobę z naturalnym talentem do uprawy roślin.

Dla wszystkich niezaznajomionych z tematem – Cypress Hill jest odpowiedzialne za takie hity jak “Hit from the bong” czy “Dr Greenthumb”, czyli utwory o paleniu marihuany.

B-Real o sklepie Dr. Greenthumb

Raper, którego prawdziwe nazwisko brzmi Louis Freese, optymistycznie wypowiadał się na temat perspektyw swojego nowego sklepu w wywiadzie dla Los Angeles Magazine. Jak wyjaśnił Freese, to, co odróżnia jego działalność od innych znanych sklepów z konopiami indyjskimi, to fakt, odmiany marihuany dostępne w jego sklepie są mocno egzotyczne. Według Freese’a branża szybko się zmienia, więc kluczową kwestią jest dywersyfikacja produktu.

“Kiedy zaczynaliśmy budować naszą markę, bazowaliśmy na odmianach  OG Kush, ponieważ w tamtym czasie był to popularny szczep w Południowej Kalifornii” – powiedział B-Real. “Wraz z ewolucją branży i kultury, na rynek trafiają egzotyczne szczepy, a teraz pojawia się nowe zapotrzebowanie. Od jakiegoś czasu rozwijamy nowe odmiany, by mieć produkty, których ludzie teraz szukają “.

Cypress Hill i marihuana

Cypress Hill od dawna uważany jest za grupę pro-konopną i w szerszym znaczeniu, za wielkich zwolenników legalizacji marihuany. Album “Black Sunday” z 1993 roku jest chyba najstarszym dowodem.

Płyta została wypełniona utworami skoncentrowanymi na konopiach, takimi jak “Hits from the Bong”, “I Wanna Get High i oczywiście” Legalize It “.

W komunikacie prasowym firmy wydanym w piątek, B-Real przyznał, że jego kariera muzyczna była podwaliną pod ten konkretny cel.

Hit From The bong

Dodaj komentarz