Napadli na sklep z marihuaną. Sprzedawca przepędził 4 złodziei szklanym bongiem [video]

Pracownik apteki z medyczną marihuaną odparł atak czterech niedoszłych złodziei uzbrojonych w butlę z gazem pieprzowym – dzierżąc w dłoni ogromne bongo niczym średniowieczny buzdygan.

Atak miał miejsce w gminie Tyendinaga (Ontario, Kanada). Zamaskowani mężczyźni użyli butli z gazem, aby zdezorientować personel, jednak mężczyzna za ladą uzbroił się w bongo i przegonił złodziei.

Szklanym bongiem przepędził złodziei


Pomimo powtarzających się ostrzeżeń “GET THE F*CK DOWN!” nasz bohater nie przestraszył się. Maszerował prosto na linię ognia, prawdopodobnie biorąc gaz pieprzowy bezpośrednio na twarz.

Następnie dzierżąc w ręce bongo podszedł do złodziei . Jego bronią było szklane bongo, którego użył jak kija bejsbolowego. Na nagraniu widać, że złodzieje wyraźnie przestraszyli się szklanego bonga i nie byli w stanie kontynuować napadu.

Policja z gminy Tyendinaga poszukuje “czterech mężczyzn, którzy są prawdopodobnie pochodzenia bliskowschodniego”, którzy próbowali obrabować sklep z marihuaną, donosi VICE. Policja powiedziała: “Złodzieje spotkali się z wielkim oporem ze strony sprzedawcy.”

“Pomimo tego, że został spryskany gazem na niedźwiedzie, pracownik pochodzący z Tyendinaga Mohawk Territory zdołał z nimi walczyć i zmusić ich do opuszczenia sklepu.”

 

Dodaj komentarz