Były dyrektor Nike łączy siły z producentem medycznej marihuany

Firma Curaleaf, Inc. ogłosiła 12 września, że były dyrektor Nike, Chris Melillo zostanie mianowany starszym wiceprezesem ds. sprzedaży detalicznej. Melillo pracował jako starszy dyrektor sklepów Nike w Ameryce Północnej.

Curaleaf rozszerza swoją działalność i przejmuje talent Chris’a Melillo, aby jeszcze bardziej umocnić swoją markę.

“W miarę, jak strategicznie rozszerzamy naszą działalność, zwiększając zasięg naszej placówki, kluczowe było przyciągnięcie lidera z dużym doświadczeniem w zarządzaniu dużymi operacjami. Doświadczenie Chrisa sprawia, że jest on dobrze przygotowany do pomocy w rozwoju marki detalicznej Curaleaf poza naszą istniejącą siecią w 12 stanach – powiedział w komunikacie prasowym dyrektor generalny Curaleaf, Joseph Lusardi.

fot. Curaleaf.com

“Chris wesprze rozwój Curaleaf poprzez realizację naszego strategicznego planu, którego celem jest ustanowienie krajowego rynku detalicznego z  efektywnym napędzaniem ruchu detalicznego.”

Doświadczenie Melillo w budowie i projektowaniu sprzedaży Nike, przyda się podczas brandingu imperium Curaleaf. Curaleaf prowadzi obecnie 28 punktów aptecznych, 12 stanowisk hodowlanych i 9 zakładów przetwórczych w 12 stanach.

Melillo jest zadowolony z nowej roli w Curaleaf. “Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Curaleaf w tym kluczowym momencie w historii firmy, ponieważ zamierza znacząco rozszerzyć działalność w branży przechodzącej radykalne zmiany” – powiedział Melillo.

Uprawy marihuany na Florydzie należące do Curaleaf były pierwszymi, które otrzymały certyfikat bezpieczeństwa żywności wysokiej jakości w ramach Global Food Safety Initiative.  Curaleaf dostarcza produkty lecznicze z konopi, takie jak wkłady do vaporizerów, produkty spożywcze z kannabinoidami, kapsułki i pastylki do ssania z CBD, nalewki i kremy do stosowania miejscowego.

Dodaj komentarz