8 sposobów na zwiększenie i przedłużenie działania marihuany

Jeśli jesteś regularnym konsumentem, to prawdopodobnie szukasz sposobów na zwiększenie i wzmocnienie fazy/haju/działania marihuany. W końcu im więcej marihuany używasz, tym bardziej zwiększa się poziom tolerancji. Na szczęście istnieje kilka łatwych sposobów, aby mieć lepszą “fazę” po marihuanie.

1. Eksperymentuj z odmianami

Różne odmiany marihuany

Odmiana, której używasz, ma ogromny wpływ na działanie konopi. Jeśli mieszkasz w Holandii lub Hiszpanii, wypróbuj nowe odmiany marihuany, których jeszcze nie używałeś. Przy okazji możesz znaleźć odmianę, która będzie Twoim faworytem.

Chociaż mamy do wyboru odmiany sativa, indica i hybrydy, to możesz zwrócić szczególną uwagę na odmiany indica, które znane są z mocno relaksującego i wgniatającego w fotel działania. Wypróbuj jednak inne szczepy, aby dowiedzieć się, jak reagujesz na dany typ konopi.

2. Eksperymentuj ze sposobami konsumpcji zioła

9 zdrowych sposobów konsumpcji marihuany

Istnieją różne sposoby palenia marihuany, a sposób w jaki przyjmujesz THC i inne kananbinoidy może mieć ogromny wpływ na jej działanie. Niezależnie od tego, czy palisz jointy, używasz bonga czy palisz z lufki, wypróbuj jedną z pozostałych metod. Może się okazać, że inna metoda zwiększy “fazę” po marihuanie. Wielu twierdzi (i słusznie), że palenie z bonga daje o wiele mocniejsze efekty, kiedy zwykle pali się jointy. Mała zmiana może naprawdę poprawić twoje wrażenia.

Inną alternatywą jest waporyzacja. To może być zdrowsza opcja, która cieszy tak samo jak palenie, a może nawet bardziej. Kup vaporizer przenośny, a zobaczysz, że podczas waporyzacji rzeczywiście uwalnia się więcej THC.

Susz CBD Cannabis Light

3. Spróbuj haszyszu i koncentratów

haszysz

Haszysz i koncentraty marihuany mogą być doskonałym sposobem na zwiększenie i wydłużenie działania. Hasz, oleje i koncentraty zawierają posiadają wysokie stężenie THC, dzięki czemu niewielkie ilości wystarczą, aby osiągnąć mocniejsze działanie, niż podczas palenia jointa.

4. Rusz się

Bieganie po paleniu marihuany

Ćwiczenia fizyczne tuż przed lub po spaleniu mogą zintensyfikować działanie marihuany. Badania pokazują, że dzięki ćwiczeniom fizycznym nawet 15% więcej THC może dotrzeć do mózgu. Może to mieć wpływ nawet na doświadczonych palaczy.

Ta wskazówka jest idealna, jeśli obawiasz się przyklejenia do fotela po odmianach indica. Dodatkowo, jeśli ćwiczysz, nie będziesz musiał czuć się winny, kiedy złapie Cię gastrofaza!

5. Przerwa na zmniejszenie tolerancji

Myśląc o przerwie, nie mówię o przerwie pomiędzy kolejnymi zaciągnięciami się z bonga. Jednym ze sposobów na osiągnięcie lepszych efektów marihuany jest zmniejszenie tolerancji. Regularni palacze doświadczają z czasem słabszych efektów, ponieważ organizm już słabiej reaguje na THC. Już nawet jeden dzień przerwy może sprawić, że następnego dnia działanie marihuany będzie mocniejsze, a każdy kolejny dzień przerwy poprawy efekty.

6. Ciasteczka z marihuaną

Produkty spożywcze na bazie marihuany są tym, czego być może potrzebujesz. Jeśli chcesz poprawić haj, to spróbuj ciasteczek, które mogą stać się Twoją nową ulubioną metodą konsumpcji. Działanie produktów spożywczych z konopi jest zdecydowanie silniejsze i dłuższe, ponieważ 100% związków zawartych w konopiach zostaje wchłoniętych przez wątrobę. Podczas spalania wiele cennych związków zostaje spalonych, więc nie mają one szansy wchłonąć się do organizmu. Ten efekty nie ma miejsca w przypadku waporyzacji.

7. Więcej nie znaczy lepiej

mini jointy

Kuszące może być kręcenie dużych jointów i pakowanie pełnych cybuchów, ale wcale nie musi oznaczać to lepszego działania marihuany. Może się to wydawać dziwne, ale częstsze przyjmowanie mniejszych chmur może poprawić haj. Mikrodawkowanie jest jednym z ostatnich trendów wśród konsumentów trawki.

8. Skup się na jedzeniu

Istnieją dowody na to, że niektóre owoce i warzywa mogą intensyfkować “fazę” po mariuhanie. Wynika to z tego, że zawierają one wysoki poziom terpenów. Terpeny przyspieszają odczuwanie haju i wydłużają czas jego trwania. Spożywając niektóre warzywa i owoce, pomagasz THC skuteczniej przekraczać barierę krew-mózg. Spróbuj zjeść mango, banany, orzechy lub brokuły zanim następnym razem zaczniesz używać marihuany.

Te wskazówki mogą pomóc w zwiększeniu działania marihuany. Każdy ma swoje preferencje, więc możesz trochę poeksperymentować, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie. Wypróbuj tych kilku prostych kroków, aby sprawdzić, które z nich będą na Ciebie działać najlepiej i daj znać w komentarzu, które z nich dały najlepsze efekty!

Dodaj komentarz