Wirtualna rzeczywistość zrewolucjonizuje proces zakupu marihuany?

Jak w przyszłości będzie wyglądało kupowanie marihuany? Możemy sobie tylko wyobrażać, że proces zakupu będzie odbiegał od obecnych trendów i bez wychodzenia z domu będziemy mogli obejrzeć marihuanę z bliska, a następnie zamówić ją bezpośrednio do domu. Taką przyszłość przewidują twórcy Weed VR, czyli platformy zakupowej opracowanej w technologii Virtual Reality.

Weed VR to nowa platforma technologiczna, która łączy konsumentów marihuany z pięknie zaprojektowanym sklepie detalicznym w technologi Virtual Reality, zapewniając niesamowity dostęp do całodobowej obsługi klienta i informacji.

“Weed VR będzie pierwszy, który wprowadzi na rynek wirtualną bibliotekę szczepów konopi indyjskich, tworząc zbiór fotografii kwiatów i roślin w trójwymiarze”

Weed Virtual Reality skupia się wyłącznie na medycznym i rekreacyjnym rynku konopi indyjskich. Jego celem jest stworzenie wirtualnego katalogu przeznaczonego do edukowania, angażowania i informowania o zakupach.

“Nasz cyfrowy proces skanowania 3D stworzy pierwszą na świecie kompleksową bibliotekę szczepów marihuany, która ostatecznie zawierać będzie wszystkie odmiany marihuany. W połączeniu z danymi laboratorium naukowego i recenzjami użytkowników, klienci będą mogli wykorzystać tę wiedzę o produkcie do podejmowania świadomych decyzji zakupowych, bez konieczności fizycznego przechodzenia do tradycyjnego ustawienia aptecznego.” – czytamy na stronie internetowej Weed VR.

Zobaczcie, jak w przyszłości będzie wyglądał zakup marihuany w rozszerzonej rzeczywistości:

Dodaj komentarz