W Kalifornii marihuana okazała się hitem wśród świątecznych prezentów

Kalifornijskie sklepy z legalną marihuaną odnotowały spory wzrost liczby klientów w dniach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia. Klienci kupowali nie tylko kwiaty konopi, ale również vaporizery czekoladki, żelki i inne produkty spożywcze na bazie marihuany.

Kysa Butler, asystentka dyrektora sklepu Magnolia w Oakland, powiedziała w poniedziałek, że kolejki w sklepie były znacznie wyższe w okresie przedświątecznym.

“O 9 rano, kiedy otworzyliśmy sklep, kolejka była już ustawiona. Próbowaliśmy skracać kolejkę, ale ona się nie zmniejszała.”

Kysa Butler dodała, że ludzie zaczynają zaopatrywać się w produkty zawierające marihuanę, aby zredukować stres spowodowany przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia.

“Ludzie zaczynają się zaopatrywać. Czasami trzeba się odstresować od świątecznych zakupów lub czasami potrzebujesz czegoś, kiedy spotykasz się z rodziną. -stwierdziła Butler.

Marihuana idealnym sposobem na relaks w Wigilię?

73-letnia Judy zrobiła sobie prezent na święta i kupiła marihuanę w salonie Magnolia. w Oakland – czytamy w Fox5.

Powiedziała, że pali marihuanę od lat sześćdziesiątych i myślała, że idealnym sposobem na relaks w Wigilię byłoby kupienie marihuany.

“Dowiedziałem się o tym miejscu rok temu,” powiedziała Judy. “Teraz świetnie się czuję.”

W Kalifornii musisz mieć co najmniej 21 lat, aby wejść do apteki i zakupić produkty z marihuany lub konkretne odmiany marihuany. Niektóre sklepy w Bay Area, w tym Magnolia, pozwalają korzystać z vaporizera w sklepie, a nawet zatrudniają pielęgniarkę, która zaopiekuje się osobami niedoświadczonymi w konsumpcji konopi. Sklepy z marihuaną w Kalifornii były zamknięte na Boże Narodzenie, ale ponownie zostały otwarte 26 grudnia.

 

Dodaj komentarz