W tym roku nominowani do Oskara dostaną trufle z THC i bilet do klubu konopnego w Kalifornii

Najbliższe rozdanie Oskarów będzie nieco inne niż zwykle, a to za sprawą legendarnych torebek z gadżetami, które otrzyma 25 nominowanych aktorów i reżyserów. W tym roku torebki będą zawierały trufle z THC.

Gala rozdania Oskarów odbędzie się w Los Angeles w stanie Kalifornia, który w ubiegłym roku zalegalizował używanie marihuany do celów rekreacyjnych. Nominowani do Oskara nie muszą się więc obawiać, że posiadanie trufli przysporzy im problemów.

W torbach z gadżetami znajdą się również produkty do pielęgnacji skóry zawierające CBD oraz karta dająca bezpłatny dostęp do pierwszego klubu konopnego w Los Angeles.

Gwiazdy filmowe otrzymają kupon upoważniający do darmowej podróży statkiem po Amazonce lub na Wyspy Galapagos oraz tydzień w kalifornijskim spa. Ciekawym prezentem jest również “Mister Poop”, czyli przepychacz do muszli klozetowej.

Mister Poop – jeden z prezentów dla gwiazd nominowanych do Oskara

Trufle z konopi, które otrzyma każdy nominowany reżyser i aktor, zdobyły pierwsze miejsce podczas High Times Colorado Cup i są dostępne w trzech smakach – spalony karmel, earl grey i cytrynowy jałowiec. Każdy trufel z kolekcji Crescendo zawiera 10mg THC z konopi indyjskich.

Firma ostrzega jednak, że jeśli ktoś nie używa regularnie marihuany, powinien zacząć od małej ilości trufli i stopniowo ją zwiększać, zamiast jeść całe opakowanie na raz.

Trufle z ThC, które wygrały podczas High Times Colorado Cup

Torebki zawierające produkty z konopi otrzymają nominowane do Oskara gwiazdy, w tym Bradley Cooper, Lady Gaga, Christian Bale, Amy Adams, Olivia Colman, Rachel Weisz i Richard E Grant.

Trufle są tworzone przez firmę Distinctive Assets. Lash Fary, założyciel firmy powiedział, że postanowili dołączyć trufle do prezentów, po tym, jak w ubiegłym roku Kalifornia zalegalizowała marihuanę. “W tym roku jesteśmy tak podekscytowani legalizacją marihuany w Kalifornii, że uwzględniliśmy kilka pozycji z tej kategorii.”

 

Dodaj komentarz