Weedcraft Inc. – 11 kwietnia premiera polskiej gry, w której wcielasz się w hodowcę marihuany [TRAILER]

Weedcraft Inc. to najnowsza gra polskiego studia Vile Monarch, której motywem głównym jest hodowla marihuany. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w branży legalnej marihuany, ale mieszkasz w Polsce, jest dobra wiadomość. Możesz symulować swój własny biznes w grze Weedcraft Inc., której premiera już za 2 tygodnie – 11 kwietnia 2019r.

Rozgrywka w Weedcraft Inc.

Chociaż zwiastun nie jest w stanie ukazać wszystkich możliwości rozgrywki, to studio Vile Monarch w kilku słowach opisało model gry.

Weedcraft Inc. zagłębia się w działalność związaną z produkcją, hodowlą i sprzedażą marihuany w Ameryce, zagłębiając się w finansowe, polityczne i kulturowe aspekty złożonych relacji tego kraju z kłopotliwą roślinką. Potencjalni gracze będą musieli staranie uszergować zasoby, zarządzając produkcją i dystrybucją zioła. Uprawiaj zabójcze odmiany marihuany i krzyżuj je, aby stworzyć wyjątkowe odmiany sałaty szatana. Zatrudniaj i zarządzaj kadrą i przygotuj się do wzięcia udziału w konkursie

Weedcraft to nie tylko uprawa i sprzedaż zioła

Weedcraft to nie tylko hodowla i handel marihuana

Weedcraft Inc. polega nie tylko na uprawie i sprzedaży zioła. Już na początku gry dowiemy się, że ojciec głównego bohatera cierpi na ogromne bóle związane z nowotworem. Aby pomóc ojcu w walce z bólem, brat głównego bohatera zajmuje się nielegalną uprawą marihuany.

W grze będziemy mieli możliwość obrania różnych scenariuszy, jednak projektanci nie zdradzają, ile dokładnie ich będzie. Gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę jednego z braci, który na początku dilerskiej kariery będzie zajmował się nielegalną uprawą marihuany w piwnicy i ukrywał się przed policją. Pierwsze sprzedane gramy można przeznaczyć na zakup nasion marihuany, których odmiany są obecnie popularne na rynku.

Vile Monarch zadbało o szczegóły w Weedcraft Inc.

Rozgrywka w grze Weedcraft Inc

Vile Monarch zadbało o to, aby w grze Weedcraft uprawa marihuany była realistyczna. Musimy zadbać o prawidłową glebę, oświetlenie i odżywki, aby uzyskać jak największe zbiory. Na początku każdy sprzedany gram jest na wagę złota, więc warto zadać o te szczegóły.

To jednak nie tylko gra polegająca na uprawie i sprzedaży trawki. Mamy tu możliwość zatrudnienia pracowników, którzy mogą nam pomóc w uprawie, ale możemy ich również prosić o wykradanie informacji od konkurencji i podkładanie im kłód pod nosi. Zachęcanie do tego typu działań, może skończyć się skończyć się najazdem policji i zakończeniem kariery.

Weedcraft to kolejna gra tego typu

Ta gra, choć nieco inna, wydaje się przypominać popularną grę mobilną Hempiere, któ®a podobnie jak Weedcraft, pozwala graczom na stworzenie własnej branży konopi. Obejmuje ona sektor uprawy i handlu na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Weedcraft zawiera jednaj interaktywną narrację, która pozwala użytkownikom “uratować” miasto dzięki korupcji w ich branży. Vile Monarch pokazuje jednak, że w tej branży przysłowie “kto pierwszy, ten lepszy” nie ma znaczenie. Ważne jest wykorzystanie wszystkich aspektów branży legalnych konopi oraz usunięcie stygmatów związanych z marihuaną. To z pewnością zaciekawi przyszłych graczy, którzy zapewne są ściśle związani z konopiami.

Dodaj komentarz