5 łatwych w uprawie odmian marihuany

Hodowla marihuany jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących czynności, jakich może doświadczyć miłośnik konopi. Aby mieć pewność, że pierwsza uprawa będzie owocna, hodowcy często szukają odmiany marihuany, które są łatwe w uprawie. Oto lista pięciu szczepów, które są idealne dla początkujących, ale są również doskonałe dla hodowców, którzy chcą uzyskać susz bez dużego wysiłku.

Green Crack

Jeśli chodzi o spożywanie marihuany, w Stanach Zjednoczonych jedną z najbardziej popularnych odmian jest Green Crack – dlatego nazywa się Green Crack. Spróbuj raz, a od razu będziesz chciał więcej. Dobrą wiadomością dla hodowców jest to, że jest to jeden z najłatwiejszych odmian sativa do uprawy, a ponad 15 procentowe stężenie THC i stosunkowo duże plony zadowolą większość konsumentów i hodowców.

Kup 3 nasiona w cenie 70,7zł

Blueberry

Jeśli chodzi o najłatwiejsze w uprawie odmiany, Blueberry jest doskonałym wyborem. Ma piękne kwiaty, które przyjmują niebiesko fioletowy kolor. Odmiany Blueberry znane są z tego, że ich profil terpenów zapewnia świeży zapach i smak jagód, który kochają konsumenci konopi. Uprawa outdoor i indoor jest łatwa i polecana dla początkujących hodowców.

Kup 3 nasiona w cenie 85,4zł

Sour Diesel

Sour Diesel zyskał sławę, ponieważ powoduje mocny haj typowy dla odmian sativa, a niektórzy nawet twierdzą, że jest on delikatnie psychodeliczny. Jeśli chcesz uprawiać tę odmianę, to warto zainwestować w automatyczne nasiona od Dinafem, które bez zmian w natężeniu oświetlenia wejdą w stan kwitnienia, dzięki czemu nawet początkujący hodowcy dadzą sobie radę z uprawą.

Kup 3 nasiona w cenie 70,7zł

Northern Lights

Northern Lights z kilku powodów plasuje się wysoko na naszej liście najłatwiejszych w uprawie odmian marihuany. Największe jest to, że jest super odporny i poradzi sobie z błędami, które mogą popełnić początkujący hodowcy. Ponadto, ten szczep nie wydziela silnego zapachu podczas uprawy, więc jeśli chcesz dyskretnej uprawy, to jest to świetna opcja. Na dodatek szczep Northern Lights jest klasyczną odmianą indica, która da ci mocny high.

Kup 3 nasiona w ceni 51,8zł

AK47

AK47 Auto to już legendarna odmiana, która ceniona jest za wyśmienity smak oryginalnego AK47. Szybkie dorastanie, automatyczne kwitnienie, duże zbiory i niesamowita jakość suszu sprawiają, ze jest to świetna odmiana dla początkujących hodowców. Niewielkie rozmiary i zbiory nawet do 100g zadowolą każdego początkującego growera.

Kup 3 nasiona w cenie 34,3zł

Artykuł napisany we współpracy ze sklepem Ganja Farmer, w którym wszystkie nasiona marihuany zostały przecenione o 30%!

Dodaj komentarz