Szczegóły dotyczące pracy przy skręcaniu jointów dla Rządu Federalnego USA

Zostało tylko kilka tygodni na przesłanie wniosku, aby zostać federalnym wykonawcą i dystrybutorem jointów do celów badawczych.

National Institute on Drug Abuse (NIDA) opublikował w zeszłym tygodniu 138-stronicową notę przetargową, w której wyszczególniono wszystkie zadania, które wykonawca będzie musiał wykonać, w tym skręcanie tysięcy „znormalizowanych papierosów z marihuaną”.

Umowa ma na celu wsparcie badań NIDA w zakresie ryzyka i korzyści różnych substancji zawartych w konopiach, które potrwają pięć lat, począwszy od września, a zwycięska firma otrzyma od 50 000$ do prawie 20 mln $ za wykonanie zadania.

Było wiele żartów na temat tego ogłoszenia, a niektórzy ludzie zgłaszali się jako wolontariusze, kiedy informacja o możliwości kręcenia jointów do Rządu Federalnego USA rozeszła się wiralowo. Osoby fizyczne muszą być upoważnione do obsługi substancji objętych harmonogramem I, nie mogą być wcześniej karane i muszą posiadać placówkę, która może odpowiednio przechowywać i zabezpieczać produkty badawcze. Muszą być również wyposażeni w urządzenia do przeprowadzania dokładnych analiz dotyczących czystości i stabilności substancji.

W każdym razie kręcenie tysięcy jointów jest jednak odpowiedzialną pracą. Wykonawca ma zakaz spożywania „materiałów opracowanych, zmodyfikowanych lub dostarczonych przez lub do rządu w ramach niniejszej umowy, lub jakichkolwiek późniejszych modyfikacji takich materiałów”.

Popyt na marihuanę do badań jest szczególnie wysoki. Firma, która podejmie się kręcenia jointów do badań naukowych będzie musiała dostarczyć:

  • 25 000 Standaryzowanych papierosów z marihuaną, Placebo (zawartość THC, 0,0%)
  • 25 000 standaryzowanych papierosów z marihuaną, słabe (zawartość THC, 1,0-2,5%)
  • 25 000 Standaryzowanych papierosów z marihuaną, średnie (zawartość THC, 2,5 – 3,5%)
  • 50 000 standaryzowanych papierosów z marihuaną, mocne (zawartość THC, 3,5 – 5,0%)
  • 25 000 Standaryzowanych papierosów z marihuaną, Placebo (zawartość CBD, 0,0%)
  • 25 000 standaryzowanych papierosów z marihuaną, słabe (zawartość CBD, 1,0-2,5%)
  • 25 000 Standaryzowanych papierosów z marihuaną, średnie (zawartość CBD, 2,5 – 3,5%)
  • 50 000 standardowych papierosów z marihuaną, mocne (zawartość CBD, 3,5 – 7,0%)

Termin zgłaszania wniosków mija 24 maja 2019r. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz