Kontrola jakości medycznej marihuany – 6 wolnych miejsc do pracy tymczasowej w Niemczech!

Wakacje to czas, kiedy wiele osób szuka pracy tymczasowej za granicą. Można jednak znaleźć ciekawszą pracę, niż zbieranie truskawek. Na Facebookowej grupie “Dresden i okolice” zostało udostępnione ogłoszenie dotyczące pracy tymczasowej przy produkcji marihuany medycznej niedaleko Drezden.

Wymagania nie są zbyt wygórowane – wystarczy znać język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym i być dostępnym od 10 lipca 2019r. Trzeba się jednak śpieszyć z wysyłaniem CV, bo jest tylko 6 wolnych stanowisk.

Pracodawca oferuje 2180 euro na rękę (3120 euro brutto) za 6 dni pracy w tygodniu po 10-12 godzin. Nadgodziny są płatne 25% więcej, a jeśli ktoś ma ochotę, to jest również możliwość pracy w niedzielę.

Pracodawca zapewnia:

  • zakwaterowanie w pensjonacie (płatne 200 euro miesięcznie za osobę)
  • darmowy dojazd do pracy (jedna osoba z grupy musi mieć prawo jazdy) oraz możliwość korzystania z samochodu na przerwach
  • wodę do picia w miejscu pracy
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • pomoc w języku polskim

Praca polega na kontroli jakości roślin. CV w języku niemieckim lub angielskim najlepiej wysłać przez aplikację WHATSAPP – tam również otrzymacie więcej informacji na temat pracy przy uprawie marihuany, a także odpowiedzi na nurtujące pytania.

WhatsApp: +49 152 19433908
Email: adis.dienste@gmail.com

Pracodawca napisał również, że CV może zawierać błędy językowe, ale musi być “w miarę czytelne”. Szukasz ciekawej pracy na wakacje? Nie zwlekaj!

Tymczasowa praca przy uprawie marihuany w Niemczech

Dodaj komentarz