Plantacja marihuany w 4 kontenerach ukrytych pod przyczepą kempingową

Dwóch mieszkańców hrabstwa Somerset w Anglii zostało aresztowanych po tym, jak policja odkryła ich hodowlę marihuany, która znajdowała się pod przyczepą kempingową.

Gang stworzył podziemną fabrykę marihuany, która składała się z serii ukrytych pod ziemią kontenerów, do których można było się dostać za pośrednictwem odpowiednio wyciętej klapy w przyczepie kempingowej.

Zatrzymani to 42-letni Adam Williams i 51-letni David Bradbury, którzy zakopali cztery kontenery a następnie wycięli wejście w podłodze jednej z przyczep, która miała ukryć hodowlę.

hodowla-marihuany-w-przyczepie-kempingowej

Mężczyźni stworzyli podziemną plantację marihuany, poprzez zakopanie czterech kontenerów, które ukryli pod przyczepą kempingową.

hodowla-marihuany-w-przyczepie-kempingowej-2

Wewnątrz przyczepy kempingowej, mężczyźni wycięli otwór za pomocą którego mogli wejść do ukrytej jaskini.

hodowla-marihuany-w-przyczepie-kempingowej-3

Pod ziemią działała profesjonalna linia do uprawy marihuany, do której dostarczana była woda, prąd i własny zaawansowany system doprowadzający powietrze.

Każdy z kontenerów, w których uprawiano konopie indyjskie został wyposażony w potężne lampy, bez których uprawa nie miała by szans bytu. Policja pokazała film wewnątrz “fabryki” na którym widać rury wentylacyjne, wentylatory i małą elektrownie, która dostarczała prąd.

Kiedy policja zrobiła nalot, odkryli uprawę ponad 150 roślin o szacunkowej wartości 150.000 funtów.

Adam Williams został skazany na trzy i pół roku więzienia za udział w zorganizowanej operacji

Adam Williams został skazany na trzy i pół roku więzienia za udział w zorganizowanej operacji

David Bradbury został skazany na cztery i pół roku więzienia

David Bradbury został skazany na cztery i pół roku więzienia

hodowla-marihuany-w-przyczepie-kempingowej-4

Wnętrze kontenerów wyposażone było w rury wentylacyjne i wentylatory, które zasilane były złożoną konfiguracją elektryczną.

Sąd udowodnił mężczyznom, że do tej pory zarobili oni ponad 68.000 funtów i zobowiązani są oddać znaczną część tej kwoty.

Dodaj komentarz