Przegląd tanich i dobrych automatów

Wielu z Was często pyta czy warto kierować się ceną przy wyborze nasion konopi. Odpowiadamy, że tak, bo jesteśmy tego zdania, że im droższy produkt tym lepszy. Chociaż nie zawsze warto przepłacać. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie automatycznych odmian konopi, które mimo niskiej ceny w rzeczywistości są fantastycznymi produktami.

Szperając po internecie udało nam się nawet znaleźć sporo interesujących zdjęć, które są najlepszym dowodem na to, że za małe pieniądze możemy kupić coś naprawdę dobrego. W poniższym zestawieniu przedstawiamy 4 bardzo popularne odmiany, które podbiły serca miłośników konopi na całym świecie. Zobacz poniżej:

Amnesia Auto

Amnesia Auto to rzadko spotykany szczep hybrydowy, który dominuje w geny sativa. Jest to krzyżówka oryginalnej amnezji z odmianą Lowryder. Ta automatycznie kwitnąca odmiana jest bardzo podobna oryginalnej Amnezji, przez co efekt psychoaktywny nie odbiega mocno od pierwotnego szczepu.

Amnesia Auto ma dosyć wysokie stężenie THC, dochodzące nawet do 19%. Producenci twierdzą, że z jednej rośliny można zebrać nawet 150g plonów. Kwiaty tej odmiany mają słodko-cytrynowy aromat i pokryte są bursztynowymi włoskami oraz dużą warstwą błyszczących trichomów.

3 kolekcjonerskie nasiona – 47,2zł

[vc_btn title=”Kup teraz” style=”outline” color=”green” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fganjafarmer.com.pl%2F1590-auto-amnesia.html||target:%20_blank|”][/vc_btn]

  
fot. haszysz.com

Auto Haze

Chociaż większość automatycznych nasion marihuany ma przewagę genów indica, to Auto Haze ma przewagę cech odmian sativa, dzięki czemu powoduje ona energetyczny, a jednocześnie relaksujący high. Odmiany haze są często opisywane jako trudne w uprawie, ale dzięki wersji auto ta odmiana nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Auto Haze to rzadka krzyżówka odmian Haze i Lowryder.  Smak i zapach tej odmiany jest charakterystyczny dla odmian haze. Pełną dojrzałość osiąga ona już w 75 dni, a plony często mają nawet 15% THC. Bardzo dobra odmiana dla amatorów, którym zależy na czasie i odmianie sativa.

3 kolekcjonerskie nasiona – 47,2zł

[vc_btn title=”Kup teraz” style=”outline” color=”green” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fganjafarmer.com.pl%2F1595-auto-haze.html||target:%20_blank|”][/vc_btn]

 
fot. haszysz.com

Super Skunk Auto

Automatyczna wersja odmiany Super Skunk to krzyżówka szczepów Super Skunk i Lowryder. Efekty podobne są do oryginalnej odmiany Super Skunk. Wysokie stężenie THC na poziomie 14-18% sprawia, że Super Skunk Auto oferuje euforyczny i oszałamiający high.

Super Skunk Auto to odmiana, która rośnie bardzo szybko, nawet w 60 dni. Chociaż roślina osiąga około 1 metra, to daje stosunkowo duże plony. Niektórzy sugerują nawet, że ten szczep może urosnąć nawet dwa razy podczas jednego sezonu outdoor.

3 kolekcjonerskie nasiona – 31,2zł

[vc_btn title=”Kup teraz” style=”outline” color=”green” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fganjafarmer.com.pl%2F1602-auto-super-skunk.html||target:%20_blank|”][/vc_btn]

  
fot. haszysz.com

Auto White Widow

Automatyczna wersja odmiany White Widow to prawdopodobnie jedna z najlepszych odmian autoflowering. Ten szczep jest gotowy do zbiorów po około 75 dniach, a jedna roślina zapewnia zbiory oscylujące w granicach 50-150g.

Smak White Widow Auto jest słodki z nutą cytrynową, a na efekty nie trzeba długo czekać, jednak nie są one tak silne, jak w tradycyjnej odmianie White Widow. Czuć jednak geny indica, przez co high jest  bardzo relaksujący i połączony z silnym upaleniem mózgowym.

3 kolekcjonerskie nasiona – 47,2zł

[vc_btn title=”Kup teraz” style=”outline” color=”green” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fganjafarmer.com.pl%2F1604-auto-white-widow.html||target:%20_blank|”][/vc_btn]

 
fot. haszysz.com
Link do fotorelacji: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?131575-HPS-400W-Amnesia-White-Widow-Haze-Big-Devil-Ak47-Super-Skuk

Dodaj komentarz